Asilun Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Ticaret hayatımıza, kıymetli aile büyüğümüz Nevvaf İlhan’ın öncülüğünde, hububat alım satımı ile 2000 senesinde başladık. 2005 yılında bölgenin en büyük mısır kurutma ve depolama tesisini Mardin Organize Sanayi Bölgesinde kurarak sektöre önemli bir yer edinerek girmiş bulunduk.
2010 yılında şirketin başına geçen Emrah İlhan ile ulusal ve uluslararası piyasa şartlarını göz önüne alıp mısır, arpa ve karma yem üretimine de başlayarak sektöre hızlı bir giriş yaptık. Ürün yelpazemizin arttırılmasına müteakip, Irak pazarına da ilk adımımızı attık. Bu itibarla mevcut müşteri portföyümüze ilave ettiğimiz Irak pazarındaki müşteri taleplerini de karşılayabilmek; arz yeterliliği ve kalitede sürdürülebilirliğini sağlayabilmek adına 300 ton buğday kırma kapasiteli Asil Un fabrikasını kurduk.
Asil Un, 15.000 metrekare açık, 6500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu; 3 mühendis, 4 usta ve 32 personel ile üretim yapmaktadır.
Asil Un; pazar beklentilerini yakından takip edip profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile ekmeklik, pidelik, baklavalık, böreklik gibi un çeşitlerini maksimum kalitede, el değmeden üretir.

  • Somunluk Unlar
  • Pidelik Unlar
  • Tandırlık Unlar
  • Pastalık-Böreklik Unlar
Kurumsal Kataloğumuz Ürünlerimiz

ASİL UN

Gıda San. ve Tic. A.Ş.